• LED освітлення
  для вулиць, доріг та приміщень

  Спільно з компаніями СТОЛИЦЯ та Агрософт пропонуємо сучасні LED світильники серії FORMULA для освітлення автомобільних шляхів та міських вулиць.

  Вироби розроблені та виготовляються в Україні із застосуванням світлодіодів виробництва корейських компаній.

  Позитивний досвід встановлення у різних містах України та відчутний економічний ефект забезпечують перевагу нашої продукції порівняно з іншими пропозиціями.

  Нейтрально-біле світло (колірна температура 5000K), максимально близьке по спектру до сонячних променів опівдні, забезпечує зручність водіїв та пішоходів, підвищує безпеку дорожнього руху у темну пору доби.

  Є всі належні сертифікати відповідності, випробувань та позитивні відгуки експлуатуючих організацій.

  Також ми пропонуємо світлодіодне освітлювальне обладнання компанії EUROLAMP.

 • Новини

  1 червня 2019Компанія Полюс-Юг взяла участь у щорічній виставці-форумі PRO Ефективність 3.0 на Соборній площі м.Миколаєва.
  Докладніше…

  28 серпня 2018Асортимент світлодіодних світильників поповнен лінійкою високопотужних промислових лінійних світильників.
  Докладніше…

  11 червня 2018Компанія Полюс-Юг взяла участь у виставці-форумі PRO Ефективність 2.0, організованої Миколаївським центром енергоефективності спільно з Департаментом енергетики Миколаївської міської ради на Соборній площі м.Миколаєва.
  Докладніше…

  1 серпня 2017Додано інформацію щодо модернізації світильника ЖКП16 з лампою ДНаТ з використанням світлодіодного модуля серії FORMULA.

  25 червня 2017Миколаївським Експертно-Технічним Центром проведено порівняльні виміри параметрів існуючої та експериментальної системи освітлення, які показали високу ефективність запропонованого рішення.

  06 червня 2017Виконано експериментальне встановлення системи освітлення на основі світильників FORMULA-70 у м. Миколаєві на ділянці на проспекті Богоявленському між проспектом Центральним та вулицею Чкалова.

  16 травня 2017Укладено меморандум із керівництвом м. Миколаєва про співпрацю у питаннях впровадження сучасних енергозберігаючих технологій у мережах вуличного освітлення міста.