• Про нас

  Ми спеціалізуємося на оптових поставках промислового холодильного обладнання та витратних матеріалів до нього. У нас Ви знайдете широкий асортимент хладонів як європейського, так і китайського виробництва, холодильних масел, припоїв, мідної труби та фітингів.

  Компанія Полюс-Юг є офіційним дистриб'ютором компанії АRKEMA.

  Крім того, ми пропонуємо зі складу або під замовлення теплообмінне та компресорне обладнання європейських виробників, що застосовується в промисловому та комерційному холоді, а також у системах кондиціювання.

  Наша компанія є офіційним представником французької компанії GENEGLACE. Здійснює постачання на замовлення машин для виробництва льоду – льодогенераторів комерційного, промислового та напівпромислового типу.

  Для зручності клієнтів наша компанія має віддалений склад у м. Хмельницький та планує відкриття філій в інших великих містах України.

  Якісна продукція, швидкі терміни та надійність поставок, наявність товару на складах, низькі ціни – це те, що ми пропонуємо нашим партнерам. Кваліфіковані працівники технічного відділу допоможуть вам у доборі обладнання. У роботі з нашими клієнтами ми прагнемо максимально відкритих відносин.

  З Повагою, Компанія Полюс-Юг.