• Торцеві ущільнення

  Торцеві ущільнення являють собою обертове ущільнення між рухомою і нерухомою частинами обладнання. Застосування даного типу ущільнень дозволяє усунути знос валу, а також суттєво знизити витоку робочої рідини, що забезпечує перевагу в порівнянні з сальниковим ущільненням.

  Компанія Полюс-Юг пропонує виготовлення торцевих механічних ущільнень за розмірами замовника і ущільнення компанії Pioneer Weston, що серійно випускаються.

  Пропонований асортимент ущільнень застосовується у нафтовій, хімічній, харчовій, паперовій та автомобільній промисловості. Головними матеріалами ущільнень є пари карбід кремнію-карбід кремнію та карбід кремнію-синтетичні вуглеграфіти.

  Наша продукція також орієнтована як заміна ущільнень John Crane і Burgmann.

  За потреби наші фахівці виїжджають до замовника для консультацій щодо підбору нового ущільнення, більш точного зняття розмірів та вибору матеріалів з урахуванням специфіки роботи обладнання.

  Виготовлені за виконаними вимірами ущільнення забезпечують надійну герметизацію валу та зниження експлуатаційних витрат, а правильно підібрані матеріали дають можливість роботи в різних середовищах, включаючи агресивні та абразивні.

  Кваліфіковане встановлення виключає додаткове доведення деталей виробу під час монтажу.

  Усі встановлені ущільнення мають гарантію якості від виробника.

  Для попереднього замовлення надішліть нам заповнену форму зручним способом:

  Попередня форма замовлення

  Каталог продукції Pioneer Weston

  Торцевое уплотнение