• Оливи

  Компанія Полюс-Юг пропонує широкий спектр холодильних олив від великих виробників: ERRECOM, Total, Fuchs, Mogul та Emkarate.

  Також пропонуємо компресорні олії ХФ 12-16, ХФ 22-24, ХА-30 українського виробництва.

  Мінеральні холодильні оливи

  Широке застосування Хладагентів (Фреонів, Хладонов) R-12 і R-22 зумовлює велику потребу відносно недорогих мінеральних оливах. Це високоякісні глибокоочищені олії нафтенової основи, що не містять домішок. Спеціальний підбір базових олив і передові технології очищення дозволяють отримати цілу низку мінеральних олив, що ідеально підходять для ефективного змащування холодильних компресорів.

  Напівсинтетичні холодильні оливи

  Напівсинтетичні оливи є ретельно підібраною сумішшю синтетичних вуглеводнів і мінеральних олій без домішок. Вони створені спеціально для холодильних компресорів, у яких звичайні мінеральні олії не можуть успішно застосовуватись. Особливо рекомендуються для застосування в системах, що працюють на холодоагентах R-13, R-22, R-502 за низьких температур випаровування, і в яких неможливе застосування сепаратора олії. Широко використовуються практично у всіх типах побутових та промислових холодильних систем з галогеновмісними холодоагентами (фреонами, хладонами) та аміаком.

  Синтетичні холодильні олії

  Синтетичні оливи виробляються, здебільшого, на базі синтетичних поліефірів, і поєднують у собі одночасно властивості гарної олії, низький ступінь гігроскопічності (здатність абсорбувати воду), хорошу термічну стабільність, а також хороші електроізоляційні та антикорозійні властивості по відношенню до кольорових металів, сумісність з полімерами , лаками та фарбами, високий опір гідролізу. Відсутність утворення нерозчинного осаду гарантує підтримку внутрішніх поверхонь у стані чистоти, що забезпечує тривалий термін експлуатації холодильного обладнання.