• Теплоизоляція

  Пропонуємо сучасний теплоізоляційний матеріал - плити з екструдованого пінополістиролу (XPS) торгової марки EXTRAPLEX виробництва компанії Центр Інноваційно-Будівельних Технологій.

  Плити являють собою однорідний дрібнокомірчастий піноматеріал, виготовлений із полістиролу загального призначення методом екструзії.

  Упаковка

  Матеріал має високі теплоізоляційні властивості, мінімальну гігроскопічність, морозостійкістю, а також високою міцністю, що дозволяє його використовувати у широкому спектрі застосувань, таких як теплоізоляція фундаментів, підлог стін, покрівель як житлових так і виробничих будівель, холодильних установок, морозильних камер, рефрижераторного та ізотермічного транспорту.

  Утеплення стін

  Висока міцність, низька теплопровідність та мінімальне водопоглинання дозволяють застосовувати плити EXTRAPLEX як теплоізоляція грунту при укладанні полотна автомобільних доріг.

  Будівництво доріг

  Плити морозостійкі, мають стабільні геометричні розміри і низьку токсичність при дотриманні температурного діапазону експлуатації (від -50°C до +75°C).
  Широкий вибір товщини матеріалу (від 20мм до 100мм) дозволяє оптимально і економно забезпечити необхідний рівень теплоізоляції.

  Утеплення стін

  Плити з екструдованого пінополістиролу мають більшу паропроникність ніж пінопласт, відносяться до класу малогорючих важкозаймистих матеріалів і мають довгий термін служби (50 років).

  Теплоізоляційні матеріали в порівнянні:
  ПінопластПінополіуретанМінеральна
  плита
  Плити XPS
  EXTRAPLEX
  Відкрита комірчаста структураІснують як відкрита так і закрита комірчаста структураВолокна, розташовані хаотично в горизонтальному та вертикальному напрямкуЗакрита (герметична) комірчаста структура
  Погано пропускає вологуМайже не пропускає вологуМайже не вбирає вологуНе пропускає вологу
  Легкий матеріалЛегкий матеріалСередньо-легкий матеріалСередньо-легкий матеріал
  Середня міцністьНизька міцністьНизька/середня міцністьВисока міцність
  Середній показник стійкості на стискНизькі показники стійкості на стисненняПоказники стійкості на стиснення від низьких до середніхВисокий показник стійкості на стиснення
  Не токсичнийНе токсичний, при температурі 500°C виділяє чадний і вуглекислий газНе токсичнийНе токсичний
  Не придатний для використання під високим навантаженнямНе придатний для використання під високим навантаженнямНе всі мін.плити придатні для використання під високим навантаженнямПридатний для використання під високим навантаженням
  Схильний до розпадуДовговічнийДовговічнийДовговічний
  Схильний до впливу ультрафіолетуПрактично не схильний до впливу ультрафіолетуДостатня стійкість до впливу ультрафіолетуПрактично не схильний до впливу ультрафіолету

  Високі споживчі показники у поєднанні з розумною вартістю роблять плити EXTRAPLEX гарним вибором у якості теплоізоляції в багатьох галузях, де потрібне якісне утеплення.