• Компресорне обладнання

  Компанія Полюс-Юг пропонує широкий спектр компресорного обладнання та запчастин до нього від найбільших виробників Dorin, GEA Bock, Frascold, Danfoss.

  Холодильний компресор – це складовий елемент промислового холодильного агрегату, який значною мірою визначає його якість та ефективність. Завдання компресора – забезпечити циркуляцію холодоагенту. Для досягнення цієї мети він висмоктує пари холодоагенту з випарника за допомогою механічного приводного пристрою, після чого нагнітає в конденсатор. Загалом за своїм принципом роботи майже не відрізняється від аналогічних пристроїв, призначених для стиснення газів.

  Типи обладнання

  Залежно від конструктивного виконання сучасні холодильні компресори можна розділити на кілька типів: ротаційні, гвинтові, поршневі та відцентрові. Крім того, вони можуть бути герметичними та напівгерметичними (безсальниковими).

  Герметичні компресори мають нероз'ємний корпус і порівняно малу потужність, тому їх застосування часто обмежується роздрібною торгівлею. Напівгерметичні мають більш високу продуктивність, що дозволяє використовувати їх у складі промислових холодильних установок. Потужність електродвигунів напівгерметичних компресорів становить 500 кВт.

  Застосування

  Холодильні компресори, що входять до складу промислових холодильних агрегатів, використовуються у найрізноманітніших галузях промисловості: нафтопереробній, хімічній, харчовій та інших. У торгівлі холодильні агрегати застосовуються підтримки низьких температур, необхідні зберігання м'яса, молочних виробів та іншої харчової продукції.

  Компресор